Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Хладилника
620 €
1 212.61 лв.

(8.38 €, 16.39 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:21 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 243 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Хладилника, София.

Жилището с площ 74 кв.м се намира на 3-и от общо 5 етажа в новоизградена сграда.
С южно изложение е светло и просторно.

Разпределението включва спалня, хол с кухненски бокс и тераса, както и баня с тоалетна. Обзаведен и оборудван с климатик, отопление на ток и интернет окабеляване.
Апартаментът се отличава с модерно изпълнение и удобства за ежедневие, а разположението близо до спирки на градския транспорт осигурява лесен достъп в града.

В близост до имота ще намерите:
- Център за специална образователна подкрепа 'Лозенец
- КиндиРУ - KindyROO Черни Връх
- Алианц България
- Банка: ОББ безкасов клон Хладилника
- МЦ Афродита Инвитро-стволови клетки-пренатални тестове
- Медицински център: 'Хайделберг
- Автогара: МЕТРОСТАНЦИЯ ВИТОША
- Метростанция: ВИТОША

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2034324